Teie ostukorv on hetkel tühi

Tagasi poodi

Millal toimub Tartu 2024 ja mis on Euroopa kultuuripealinna tiitel?

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 sündmused leiavad aset terve 2024. aasta vältel. See on aasta, mil Tartu koos Lõuna-Eestiga muutub Euroopa kultuuri- ja loomekeskuseks.

Euroopa kultuuripealinna tiitel antakse igal aastal kuni kolmele Euroopa linnale võimaldamaks neil näidata oma kultuuripärandit, kultuurilist mitmekesisust ning korraldada rahvusvahelisi kultuurisündmusi. Tartu 2024 on ainulaadne võimalus tuua esile meie piirkonna omanäolist kultuuri ja luua dialoog teiste Euroopa linnadega. Meiega samal aastal on Euroopa kultuuripealinnadeks Bad Ischl Austrias ja  Bodø Norras.

Mis tüüpi sündmused toimuvad Tartu 2024 raames?

Kultuuripealinna programm on aastaringselt mitmekesine - selles leidub näituseid, kontserte, teatrilavastusi, filmifestivale, loenguid ja veel palju muud!

Täpsemat teavet Tartu 2024 sündmuste ja programmi kohta leiad www.tartu2024.ee  ning kõige värskema info saad, kui jälgid meid sotsiaalmeedia kanaleid - FacebookInstagramTikTok.

Kuidas saan olla osa Tartu 2024-st?

Olla osa Tartu 2024-st on lihtne! Külastades Tartut ja Lõuna-Eestit 2024. aastal, saad osa meie mitmekülgsest kultuuriprogrammist. Lisaks saad osta Tartu 2024 sümboolikaga tooteid meie e-poest, näitamaks oma poolehoidu ja mõttelist kuuluvust Euroopa kultuuripealinna.

BE IN TOUCH

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    Salvesta eelistused Loe rohkem